Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Orientaliskt (9)

Underkategorier: Alla auktioner, Konst, Konsthantverk, Porslin, Skulptur

522180
521171
521170
523415
Utrop: 1 000 SEK
7 tim 21 min, 2018-02-23, 15:06
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 500 SEK
Utrop: 3 000 SEK
1 dag, 2018-02-24, 11:09
Magasin 5, Stockholm
Bud: 3 200 SEK
Utrop: 5 000 SEK
1 dag, 2018-02-24, 15:42
Magasin 5, Stockholm
Bud: 550 SEK
ROCK, Kina, 1900-tal, siden, broderier, längd ca 96 cm
Utrop: 2 000 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 12:24
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 600 SEK

522717
523411
523677
524189
Utrop: 8 000 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 18:12
Baltzarsgatan 6, Malmö

GUANYIN, trä, Kina, 1900-talets början, höjd ca 27 cm
Utrop: 2 000 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 20:05
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
SIDENBRODERI, Kina, 1900-talets början, ca 95x127 cm
Utrop: 1 000 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 20:55
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 12:09
Magasin 5, Stockholm

524162
Utrop: 2 000 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 16:42
Magasin 5, Stockholm

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa