Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Orientaliskt (3)

Underkategorier: Alla auktioner, Konst, Konsthantverk, Porslin, Skulptur

613911
613892
MÅLNINGAR, 2 st, Kina, 18/1900-tal, gouache, ca 74x19 cm
Utrop: 1 500 SEK
15 tim 58 min, 2019-02-18, 11:10
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bud: 450 SEK
KAKEMON, Kina, 18/1900-tal, signerad, bildmått ca 99x45 cm
Utrop: 1 000 SEK
1 dag, 2019-02-18, 20:36
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bud: 300 SEK