Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Orientaliskt (5)

Underkategorier: Alla auktioner, Konst, Konsthantverk, Porslin, Skulptur

520551
520640
523193
522729
Utrop: 2 500 SEK
8 tim 59 min, 2018-02-23, 16:45
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 000 SEK
INDISK MINIATYR, Jodhpur, 1800-tal, akvarell, 19x15cm
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2018-02-26, 18:36
Nybrogatan 32, Stockholm
Bud: 350 SEK
Utrop: 1 000 SEK
4 dagar, 2018-02-27, 21:05
Magasin 5, Stockholm

Utrop: 4 000 SEK
6 dagar, 2018-03-01, 20:10
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 350 SEK

524365
TRÄSNITT, 3 st, Japan, omkring 1900, ca 36x23,5 cm
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 19:54
Magasin 5, Stockholm

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa