Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (11)

 
553933
553712
554199
553932
KOPPARSTICK. A Sua Eccellenza il Sig Cav Francesco Seratti. ...
Utrop: 300 EUR
2 tim 49 min, 2018-06-20, 21:38
Södra kajen 14, Helsingfors
Bud: 150 EUR
SJÖKORT, Bohuskusten, 1863, Försäljningsagentur Nautiska ...
Utrop: 1 000 SEK
1 dag, 2018-06-21, 19:20
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 600 SEK
BÅTMODELL i diorama, 1900-talets senare hälft, tremastad ...
Utrop: 3 000 SEK
1 dag, 2018-06-21, 21:20
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
KOPPARSTICK, Representation de toute sorte de batimens de ...
Utrop: 300 EUR
2 dagar, 2018-06-22, 10:08
Södra kajen 14, Helsingfors
Bud: 70 EUR
 
554816
555000
555049
555271
SKEPPSLAMPA, mässing, kupa i klarglas, dia ca 37 cm H exl, ...
Utrop: 2 000 SEK
3 dagar, 2018-06-23, 16:27
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 1 000 SEK
FOTOFRAMKALLNINGSAPPARATUR, 1920-tal, Tyskland, delvis ...
Utrop: 1 000 SEK
5 dagar, 2018-06-25, 17:48
Magasin 5, Stockholm
 
FOTOGENLAMPA, 1900-tal, värmelampa, mässing, höjd inkl ...
Utrop: 1 000 SEK
6 dagar, 2018-06-26, 12:26
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
BANG & OLUFSEN, "BeoVision 1", tv med fjärrkontroll, 25", ...
Utrop: 1 000 SEK
6 dagar, 2018-06-26, 13:02
Baltzarsgatan 6, Malmö
 
 
553267
553510
555525
SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tal, runda ...
Utrop: 2 000 SEK
6 dagar, 2018-06-26, 15:00
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: "Flowers", utgiven av ...
Utrop: 2 000 SEK
6 dagar, 2018-06-26, 21:20
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 300 SEK
MODELLBÅT, samtida, segelbåt, längd ca 104, höjd 127 cm
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-06-27, 13:18
Magasin 5, Stockholm
 
 
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK