Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (9)

 
790134
789699
789326
787637
LANTERNA 1900-talets första häflt, "Babord", märkt G ...
Utrop: 1 500 SEK
5 tim 36 min, 2020-07-02, 17:10
Magasin 5, Stockholm
Bud: 550 SEK
SKEPPSINREDNING, toiletteskåp, vitmålat, metall och trä, ...
Utrop: 4 000 SEK
1 dag, 2020-07-03, 11:40
Magasin 5, Stockholm
Bud: 600 SEK
PERSONVÅG, Seca Vogel & Halke-Hamburg, höjd 105 cm, bredd ...
Utrop: 100 EUR
1 dag, 2020-07-03, 18:44
Södra kajen 14, Helsingfors
 
LEICA DIGILUX 2, kamera, med instruktionsbok
Utrop: 3 000 SEK
3 dagar, 2020-07-05, 15:10
Linnégatan 21, Norrköping
Bud: 650 SEK
 
789725
788960
789874
787642
PROJEKTORDUK, Draper inc, vit duk med svart kant, 310x417 ...
Utrop: 2 000 SEK
3 dagar, 2020-07-05, 21:40
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SKEPPSKLOCKOR, (2 st), 1900-talets senare del, gjutna i ...
Utrop: 1 000 SEK
4 dagar, 2020-07-06, 13:20
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtar på stormigt hav, ...
Utrop: 3 000 SEK
4 dagar, 2020-07-06, 20:18
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 2 000 SEK
SAMLING ÄLDRE KAMEROR, 8 st, bla Zeiss ikon, Canon, ...
Utrop: 1 500 SEK
5 dagar, 2020-07-07, 12:24
Linnégatan 21, Norrköping
 
 
790997
MINIATYRBÅT, 1960/70-tal, med motor, skrov i trä, delvis ...
Utrop: 1 500 SEK
5 dagar, 2020-07-07, 19:40
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK