Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (8)

 
514497
514621
514230
514916
PENNVÄSSARE, Jupiter 2, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, ...
Utrop: 1 500 SEK
23 tim 14 min, 2018-01-20, 19:16
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 850 SEK
GOLVLAMPA, maritim modell, byggt av bl a lanterna i koppar ...
Utrop: 1 500 SEK
2 dagar, 2018-01-21, 19:02
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 750 SEK
SKANDINAVISKA KINEMATOGRAFFABRIKEN, filmprojektor, ...
Utrop: 3 000 SEK
3 dagar, 2018-01-22, 21:15
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnbild, signerad och ...
Utrop: 1 500 SEK
4 dagar, 2018-01-23, 21:38
Magasin 5, Stockholm
Bud: 400 SEK
 
515058
515280
515703
515793
RÄKNESMASKIN, Webbs Adder, USA, 1890-tal, vitmetall, ...
Utrop: 2 000 SEK
5 dagar, 2018-01-24, 13:52
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
SEGELBÅTSMODELL,1900-talets första hälft, Norfolk Wherry ...
Utrop: 4 000 SEK
5 dagar, 2018-01-24, 19:26
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 500 SEK
AUTOMOBILE CLUB, engelska och saudiarabien, höjd ca 10-11 cm
Utrop: 1 000 SEK
7 dagar, 2018-01-26, 15:50
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
KOPIERPRESSE, Svanström & Co Stockholm, målad, järn, höjd ...
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-01-26, 17:45
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 300 SEK
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online