Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (8)

 
669994
670004
670129
670412
PROPELLER, 1900-talets början, mässing, märkt Volvo Penta, ...
Utrop: 1 500 SEK
6 tim 17 min, 2019-08-25, 20:04
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnbild, signerad och ...
Utrop: 1 500 SEK
6 tim 33 min, 2019-08-25, 20:20
Magasin 5, Stockholm
Bud: 400 SEK
BRANDSPRUTA, koppar och mässing, omkring år 1900, hinkens ...
Utrop: 1 200 SEK
7 tim 37 min, 2019-08-25, 21:24
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 350 SEK
LANTERNA, 1900-talet, koppar, märkt Erik Ohlsson ...
Utrop: 1 500 SEK
2 dagar, 2019-08-27, 14:00
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 850 SEK
 
670606
671321
671304
672353
SKEPPSMODELL, 1900-talets sista kvartal, föreställande ...
Utrop: 3 000 SEK
2 dagar, 2019-08-27, 14:36
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 650 SEK
LANTERNOR, 2 st., 1900-talets början, koppar, ...
Utrop: 3 000 SEK
3 dagar, 2019-08-28, 10:04
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 000 SEK
LANTERNA, 1900-talets början, koppar, elektrifierad, höjd ...
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2019-08-28, 11:52
Magasin 5, Stockholm
Bud: 3 200 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, s.k "Dhow", Persiska ...
Utrop: 2 000 SEK
4 dagar, 2019-08-29, 18:36
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK