Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Nautica/Technica (7)

741191
742901
742889
742936
FARTYGSMODELL, samtida, längd ca 68 cm
Utrop: 1 500 SEK
15 tim 43 min, 2020-02-24, 19:22
Magasin 5, Stockholm
Bud: 950 SEK
Utrop: 1 200 SEK
3 dagar, 2020-02-27, 15:18
Magasin 5, Stockholm

DYKARLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, höjd 42 cm
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2020-02-27, 15:30
Magasin 5, Stockholm
Bud: 550 SEK
SKEPPSKLOCKA, 1900-talets första hälft, brons, höjd ca 13 cm
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2020-02-27, 19:04
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK

742746
741788
743116
FILMPROJEKTOR, 1920-tal, Pathé Baby, med 41 filmrullar
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2020-02-27, 19:10
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK
Utrop: 800 SEK
4 dagar, 2020-02-28, 15:52
Linnégatan 21, Norrköping

Utrop: 3 000 SEK
5 dagar, 2020-02-29, 13:14
Magasin 5, Stockholm

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa