Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (8)

 
607355
607441
607539
609083
STEGE, från båt, 1900-talets första hälft, mahogny, delvis ...
Utrop: 1 500 SEK
13 tim 29 min, 2019-01-22, 13:20
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 200 SEK
LABORATORIEVÅG, Sartorius Werke, Göttingen, 1900-talets ...
Utrop: 1 500 SEK
14 tim 15 min, 2019-01-22, 14:06
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 200 SEK
STATIV för FILMKAMERA, 1900-talets början, ek, järn samt ...
Utrop: 2 000 SEK
20 tim 23 min, 2019-01-22, 20:14
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 800 SEK
MODELLFLYGPLAN, 2 st, balsaträ resp plast, ca längd 105 ...
Utrop: 2 000 SEK
5 dagar, 2019-01-26, 17:18
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 400 SEK
 
609218
609290
609289
609250
TOPPLANTERNA/ ANKARLJUS, 1900-talets första del, koppar, ...
Utrop: 2 000 SEK
7 dagar, 2019-01-28, 20:42
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK
LM ERICSSON VÄGGTELEFON, omkring 1900, kromade detaljer, ...
Utrop: 5 000 SEK
7 dagar, 2019-01-28, 20:57
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 400 SEK
LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, märkt L.M. ...
Utrop: 5 000 SEK
7 dagar, 2019-01-28, 21:09
Magasin 5, Stockholm
Bud: 3 200 SEK
VÄGGTELEFON, Aktieselskabet Elektrisk Bureau, Kristiania, ...
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2019-01-28, 21:54
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK