Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Nautica/Technica (13)

 
564427
564551
564432
564292
BÅTMODELL, 1900-talets mitt, fyrmastat skonert skepp, längd ...
Utrop: 4 000 SEK
16 min, 2018-08-22, 10:33
Magasin 5, Stockholm
Bud: 2 400 SEK
MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, enmastad segelbåt, ...
Utrop: 2 500 SEK
2 tim 25 min, 2018-08-22, 12:42
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt av svenska ...
Utrop: 5 000 SEK
4 tim 22 min, 2018-08-22, 14:39
Magasin 5, Stockholm
Bud: 4 200 SEK
STEREOBILDER, 8 st, omkring 1900, nakna damer, 3 ...
Utrop: 1 500 SEK
4 tim 43 min, 2018-08-22, 15:00
Magasin 5, Stockholm
Bud: 650 SEK
 
564502
564718
564719
564904
FARTYGSMODELL, 1900-tal, trä, höjd ca 62, höjd 80 cm
Utrop: 1 500 SEK
9 tim 41 min, 2018-08-22, 19:58
Magasin 5, Stockholm
Bud: 550 SEK
TUBKIKARE, 1800-tal, mässing och mahogny, utdragbar, längd ...
Utrop: 2 000 SEK
1 dag, 2018-08-23, 11:48
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 450 SEK
TUBKIKARE, 2 st, 1800-tal, mässing och läder, utdragbara, ...
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2018-08-23, 17:42
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 1 100 SEK
FARTYGSVENTIL, mässing, glas, 1900-talets mitt, ...
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2018-08-23, 21:33
Baltzarsgatan 6, Malmö
Bud: 1 100 SEK
 
565234
565465
564117
564499
TUBKIKARE, mässing, 1800-talets slut, omfattning i skinn, ...
Utrop: 1 200 SEK
3 dagar, 2018-08-25, 20:15
Magasin 5, Stockholm
 
RADIO med stereo högtalare, B&O Beomaster 900, Bang & ...
Utrop: 1 500 SEK
4 dagar, 2018-08-26, 19:03
Magasin 5, Stockholm
Bud: 600 SEK
ERICOFON BORDSTELEFON, "Cobra", röd, höjd 21 ...
Utrop: 1 000 SEK
5 dagar, 2018-08-27, 16:18
Geijersgatan 14, Göteborg
 
SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tale, runda ...
Utrop: 1 500 SEK
6 dagar, 2018-08-28, 12:00
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bud: 300 SEK
 
565757
JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, "Corpus" ...
Utrop: 2 000 SEK
6 dagar, 2018-08-28, 21:22
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK