Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Glas (12)

522621
522599
522914
522797
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2018-02-24, 14:12
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 500 SEK
Utrop: 1 000 SEK
1 dag, 2018-02-24, 21:26
Magasin 5, Stockholm

Utrop: 1 500 SEK
4 dagar, 2018-02-27, 18:34
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
Utrop: 1 500 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 10:27
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bud: 900 SEK

521717
523960
523888
523886
Utrop: 2 000 SEK
5 dagar, 2018-02-28, 19:03
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 000 SEK
Utrop: 1 500 SEK
6 dagar, 2018-03-01, 11:32
Magasin 5, Stockholm
Bud: 850 SEK
VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st, en signerad, höjd ca 18 cm
Utrop: 1 000 SEK
6 dagar, 2018-03-01, 14:16
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
FLYGSFORS, vaser, 2 st., skål, 1950/60-tal, höjd 4-24 cm
Utrop: 1 000 SEK
6 dagar, 2018-03-01, 15:48
Magasin 5, Stockholm

524103
524060
524105
524081
LOCKPOKAL, 1900-tal, rökfärgat glas, höjd ca 51 cm
Utrop: 1 000 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 13:39
Magasin 5, Stockholm

BREVPRESSAR, 13, st, glas, 1900-tal, höjd 4-10,5 cm
Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 14:03
Magasin 5, Stockholm

Utrop: 1 000 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 19:52
Magasin 5, Stockholm

Utrop: 1 500 SEK
7 dagar, 2018-03-02, 21:10
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa