Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Allmoge (11)

755514
757004
751596
752267
Utrop: 2 500 SEK
7 tim 21 min, 2020-04-02, 18:04
Bud: 350 SEK
Utrop: 1 000 SEK
8 tim 41 min, 2020-04-02, 19:24
Magasin 5, Stockholm
Bud: 550 SEK
SKRIN MED LOCK, allmoge, daterad 1850, ca 44x22x24 cm
Utrop: 1 500 SEK
8 tim 53 min, 2020-04-02, 19:36
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bud: 300 SEK
BRÄNNVINSFLASKOR med målad dekor, 1800-tal, höjd ca 20 cm
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2020-04-03, 14:14

755964
755328
755845
755961
Utrop: 1 500 SEK
2 dagar, 2020-04-04, 12:24
Geijersgatan 14, Göteborg
Bud: 400 SEK
Utrop: 15 000 SEK
2 dagar, 2020-04-04, 19:58
Bud: 2 200 SEK
Utrop: 2 000 SEK
2 dagar, 2020-04-04, 20:38
Magasin 5, Stockholm
Bud: 700 SEK
Utrop: 2 000 SEK
2 dagar, 2020-04-04, 21:09
Geijersgatan 14, Göteborg
Bud: 350 SEK

757853
759304
759193
Utrop: 1 500 SEK
4 dagar, 2020-04-06, 18:21
Magasin 5, Stockholm

Utrop: 1 500 SEK
5 dagar, 2020-04-07, 15:08
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
Utrop: 1 500 SEK
5 dagar, 2020-04-07, 15:22
Magasin 5, Stockholm

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa