Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Allmoge (8)

 
790187
790218
788762
789867
BORD, 1800-talets första hälft, allmoge, rödmålad skiva, ...
Utrop: 1 500 SEK
7 tim 53 min, 2020-07-02, 18:26
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 700 SEK
STOLAR, 8 st, 1800-tal, vitmålade, sitthöjd 43 cm, sittdjup ...
Utrop: 3 000 SEK
1 dag, 2020-07-03, 16:42
Magasin 5, Stockholm
Bud: 3 400 SEK
BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 147x82 cm
Utrop: 1 500 SEK
2 dagar, 2020-07-04, 10:24
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 000 SEK
KITTEL, med hänklar, 1800-tal, koppar, höjd inkl hänklar ca ...
Utrop: 1 500 SEK
2 dagar, 2020-07-04, 18:40
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
 
788747
788939
790880
788952
VETTE, 1800-tal, i form av storskrake, bemålat trä, höjd ca ...
Utrop: 2 000 SEK
2 dagar, 2020-07-04, 19:16
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bud: 350 SEK
LINBRÄDEN / VÄGGLAMPETTER, 2 st, målat trä, senare ...
Utrop: 200 EUR
3 dagar, 2020-07-05, 13:24
Södra kajen 14, Helsingfors
Bud: 30 EUR
SÄNGVÄRMARE, 1800-tal, mässing, märkt 1884, skaft i trä, ...
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2020-07-05, 15:26
Magasin 5, Stockholm
Bud: 300 SEK
FRAGMENT, 1800-talets första hälft, träskuren dekor, i form ...
Utrop: 4 000 SEK
3 dagar, 2020-07-05, 17:42
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK