Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Allmoge (5)

 
688677
689505
689918
690751
SLAGBORD, 1800-tal, vitmålat, höjd ca 74, totallängd 174, ...
Utrop: 3 000 SEK
1 dag, 2019-10-16, 14:25
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
KÅNKASKAR, 2 st, varav en sannolikt Hälsingland, märkt ...
Utrop: 2 000 SEK
1 dag, 2019-10-16, 18:29
Magasin 5, Stockholm
Bud: 450 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Thorshammars bruk, barockstil, mässing, ...
Utrop: 1 000 SEK
1 dag, 2019-10-16, 19:56
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bud: 300 SEK
KOPPARKITTEL på trefot, tidigt 1900-tal, höjd ca 45 cm, ...
Utrop: 2 000 SEK
3 dagar, 2019-10-18, 17:18
Magasin 5, Stockholm
Bud: 400 SEK
 
690024
ARMLÄNSTOL, 1900-talets första hälft, skuren dekor, ...
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2019-10-18, 21:28
Magasin 5, Stockholm
Bud: 450 SEK
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK