Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 

Auktioner Allmoge (5)

 
485898
487602
487924
487699
485898 LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, höj- och ...
Utrop: 2 000 SEK
2 dagar, 2017-09-27 kl 12:12
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
487602 LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, kannelerade ...
Utrop: 10 000 SEK
2 dagar, 2017-09-27 kl 18:39
Magasin 5, Stockholm
Bud: 7 600 SEK
487924 BLEKINGESTAKE, mässing, för 2 ljus, 1800/1900-tal, höjd 26 ...
Utrop: 1 200 SEK
3 dagar, 2017-09-28 kl 18:00
Magasin 5, Stockholm
 
487699 HÄNGSKÅP, för hörn, 1800-talets början, enligt uppgift ...
Utrop: 4 000 SEK
3 dagar, 2017-09-28 kl 19:04
Magasin 5, Stockholm
Bud: 800 SEK
 
 
 
488726
488726 GOLVUR, 17-1900-tal, fodral i trä med ådringsmålning, äldre ...
Utrop: 1 000 SEK
6 dagar, 2017-10-01 kl 12:16
Magasin 5, Stockholm
 
 
 
 
 
 
 
Användning av cookies.
Vår webbplats använder cookies bl a för att du ska kunna logga in och lägga bud. Om du inte vill tillåta lagring av cookies på din dator kan du stänga av det i din webbläsares inställningar. Då kommer inga cookies att lagras men du kommer inte kunna använda vissa delar av webbplatsen, t ex logga in för att vara med i budgivningen.
Showroom:
Antal per sida: 
Sortering: 
Sida: 
Föregående | Nästa
 
Stockholms Auktionsverk Online
Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

Alltsedan starten 1996 har Antikskolan utbildat närmare 5.000 elever i konst- och stilhistoria.

» Läs mer