Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa

Auktioner Allmoge (10)

509080
508757
509354
509584
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2017-12-17, 15:48
Magasin 5, Stockholm
Bud: 400 SEK
Utrop: 1 500 SEK
1 dag, 2017-12-17, 21:00
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
BONADSMÅLNING, sydsverige, daterad 1851, ca 53x238 cm
Utrop: 3 000 SEK
3 dagar, 2017-12-19, 11:06
Magasin 5, Stockholm
Bud: 3 200 SEK
FAT, 3 st., 17/1800-tal, tenn, diameter ca 30-38 cm
Utrop: 1 500 SEK
3 dagar, 2017-12-19, 14:24
Magasin 5, Stockholm
Bud: 350 SEK

509539
509541
509651
510032
Utrop: 2 000 SEK
4 dagar, 2017-12-20, 10:20
Magasin 5, Stockholm

FAT, 5 st, tenn, 17/1800-tal, diameter 35x40 resp 53x37 cm
Utrop: 2 000 SEK
4 dagar, 2017-12-20, 17:08
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 000 SEK
Utrop: 2 000 SEK
4 dagar, 2017-12-20, 20:48
Magasin 5, Stockholm
Bud: 500 SEK
Utrop: 2 500 SEK
5 dagar, 2017-12-21, 16:45
Bud: 1 200 SEK

509983
510503
Utrop: 6 000 SEK
5 dagar, 2017-12-21, 21:46
Baltzarsgatan 6, Malmö

Utrop: 2 000 SEK
7 dagar, 2017-12-23, 21:12
Magasin 5, Stockholm
Bud: 1 000 SEK

Showroom:
Antal per sida:
Sortering:
Sida:
Föregående | Nästa