Matisse efter SPADEM 1971

922224

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu I / Blue nude I, signerad och daterad i trycket -52, SPADEM 1971, printed in France, reproduction serigraphie, bladmått ca 58x44 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Mindre ytskada, vågigt

Tavelvagn 2

Matisse efter SPADEM 1971

Budhistorik (12 bud)
7232667
3 400
7232586
3 200
7232586
7231779
2 800
7231779
2 400

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.