Marcel Wander Moooi bord

920952

MARCEL WANDERS, bord, "Container table" skiva i vit laminat, stomme i orange polyeten/PU-plast, (fylls med sand/grus för att ge bordet extra stabilitet), höjd ca 71, diameter 140 cm

Smärre slitage, ytliga repor

Möbler, Matbord, Design

Rum 5

Marcel Wander Moooi bord

Budhistorik (4 bud)

7223375
3 200
7222420
1 600
7222277
7216254

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.