Jan Håfström grafiskt blad

919298

JAN HÅFSTRÖM (född 1937); grafiskt blad, dubbelsidig komposition, blå resp. röd, signerad, daterad 2012 samt numrerad 2/100, 58x41 cm.

oramad

Rum 1

Jan Håfström grafiskt blad

Budhistorik (11 bud)
7232875
750
7232872
700
7215631
650
7232871
650
7215631
600

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.