Golvlampa 1930/40-tal

918774

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, swedish grace, förgyllt stativ, bordsskiva, fanerat i alm, höjd 165 cm, bordets diameter 34 cm

Slitage, bordsskiva med ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1930/40-tal

Budhistorik (25 bud)
7199732
7198924
3 800
7199723
3 800
7198924
3 600
7199715
3 400

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:
2 500