Fåtöljer Sven Larsson

918735

SVEN LARSSON, fåtöljer, 1 par, 1970-tal, furu, lösa dynor, ljus klädsel, sitthöjd ca 30 cm

Brukslitage, märken, klädsel med fläckar, delvis senare sadelgjord, skadad sadelgjord

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtöljer Sven Larsson

Budhistorik (4 bud)

7199903
2 400
7199811
1 700
7196352
1 600
7184488

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK: