Vinglas

918728

VINGLAS, 4+7, 1900-talets första hälft, graverad dekor, höjd 10-11 cm

Glas med nagg med medföljer

Glas, Dricksglas

Monter 30

Vinglas

Budhistorik (3 bud)

7199809
7199806
7198952

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: