Dräktväska tehuva textil

918711

DRÄKTVÄSKA, med bygel i mässing, TEHUVA, TEXTIL, 18/1900-tal, ca 33x25/ 27x33/ 260x50 cm

Smärre skador

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 25

Dräktväska tehuva textil

Budhistorik (16 bud)
7181210
7198807
7181210
950
7198803
900
7181210
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: