Carborundumetsning

918500

ETSNING, komposition, oidentifierad signatur, daterad -88, ca 28 x 38 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Carborundumetsning

Budhistorik

2021-05-22 kl 12:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.