Champagneglas

918366

CHAMPAGNEKUPOR, 8 st, 1900-talets början, pantograferad dekor med meanderbård, höjd 13, diamter 10 cm

Smärre slitage, ett glas med nagg

Glas, Servisglas

Monter 16

Champagneglas

Budhistorik (35 bud)
7198643
3 600
7198824
3 400
7198643
3 200
7198821
7198643
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK: