Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

918287

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010), figurkomposition, signerad och daterad 94, numrerad 37/200, färglitografi, ca 72x89 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
7199819
7199998
7199819
1 900
7199213
1 800
7197574
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: