Skrivbord

918155

SKRIVBORD, 1700-tal, gustavianskt, bemålat underrede, senare skiva, låda i sargen, höjd 72, 91x55 cm

Något ostadig, slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 16

Skrivbord

Budhistorik (8 bud)
7198816
1 600
7198815
7198814
7198812
7198811
600

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: