Fredric Goldstein

918014

FREDRIC GOLDSTEIN (1900-tal): Stilleben med Buddha och frukter, signerad och daterad Fredric Goldstein -88, olja på pannå, ca 66x79 cm

Rum 9

Fredric Goldstein

Budhistorik (1 bud)

7180893
2021-05-16 07:57:00

2021-05-21 kl 21:58
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: