Notställ

917971

NOTSTÄLL, 1900-talets andra kvartal, svartmålat, mässingsdetaljer, bredd 45 cm, djup 29 cm, höjd 89 cm.

Bruksslitage, senare målning, senare löst liggande toppskiva.

Möbler, Hyllor

Geijersgatan 14, Göteborg

Notställ

Budhistorik (3 bud)

7199178
600
7199177
500
7199176

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.