Iron

917803

IRON (född 1973): "The "Bartender" Witthout `Art´ is just "Bender", signerad och numrerad 120/250, giclee print, bladmått ca 63x45 cm. Ramad i vit träram.

Konst, Grafik, Nutida

Fack 33

Iron

Budhistorik (17 bud)
7200286
7199902
7200285
7199902
7199511
950

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: