Modulsystem Poul Cadovius

917473

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, Etikettmärkt Royal System AB, vägghängt, fanérat i palisander, bestående av: 4 st väggdelar, 15 plus 2 hyllplan samt barskåp, väggdelar ca höjd 246 x80, hyllplan(de 15 st) 22x80, 1st hyllplan 30x80, 1 st hyllplan 38x80, barskåp höjd 43, 38x80 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, mindre repor, enstaka blekning, 2 st borrhål i ena väggdelen, barskåp med lådor, Nyckelmekanismen till barskåp är trasig och ersatt med kulspänne, säljs omonterad, originalkonsoller medföljer.

CITES-Intyg inom EU medföljer
Nyckel medföljer, hämtas utl.

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 15

Modulsystem Poul Cadovius

Budhistorik (11 bud)
7198832
4 600
7198722
4 400
7198831
4 400
7198722
7198708
3 800

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK:
6 000