Aly Ben Salem blandteknik

917408

ALY BEN SALEM (1910-2001): Komposition med kvinnoansikten,, signerad samt daterad 47, blandteknik på pannå, ca 96x72 cm

Aly Ben Salem blandteknik

Budhistorik (14 bud)
7196653
42 000
7200273
42 000
7196653
40 000
7196938
39 000
7196653
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 410 EUR, 5 460 USD
Utropspris SEK:
40 000