Snedklaffssekretär 1700-tal

917355

SKRIVSKÅP, 1700-tal, almfaner, beslag i brons, överskåp med tre hyllplan invändigt, snedklaff med bakomliggande inredning, 5 lådor, höjd 204, 108, 59x51 cm, nyckel medföljer,

Senare beslag, fanerskador, renoverat och kompletterat, ett lås medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i kundtjänst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Snedklaffssekretär 1700-tal

Budhistorik (35 bud)
7184905
8 000
7184904
7 800
7184900
7 600
7184896
7 400
7184899
7 400

Slutpris SEK:
8 000
840 EUR, 1 040 USD
Utropspris SEK:
5 000