Staffan Hallström teckningar

917269

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): 2 st, teckningar, signerade Staffan H, bildmått ca 12x16,5 resp 19x26 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramade, i passepartout

Staffan Hallström teckningar

Budhistorik (5 bud)
7199738
450
7190351
7199736
7190351
7185669

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK: