Christian Berg

917256

CHRISTIAN BERG (1893-1976): Monastiraki, Athén, blyerts på papper, signerad och daterad Christian Berg 1960, ca 35x50 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

oramad, i passepartou

Konst, Teckningar

Christian Berg

Budhistorik (1 bud)

7199094
2021-05-21 23:48:49

2021-05-22 kl 10:12
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.