JOHAN HEURLIN

917251

JOHAN HEURLIN (1893-1951): porträtt, signerad, olja på pannå , ca 24x34 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Konst, Äldre måleri

JOHAN HEURLIN

Budhistorik

2021-05-22 kl 13:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.