Carl Otto Hultén färglitografi

917250

CO (CARL OTTO) HULTÉN (1916-2015): teckning, signerad, blyerts, ca 30x24 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

Fack 89

Budhistorik

2021-05-22 kl 10:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.