Jan Hpfström

917249

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Jan Håfström paintings" - utställningsaffisch,med dedikation "Till Jan Lundin från Janne, färglitografiskt tryck, ca 46x64 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

Jan Hpfström

Budhistorik (1 bud)

7185766
2021-05-17 15:34:11

2021-05-22 kl 10:10
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: