Richard Årlin kopparstick

917238

RICHARD ÅRLIN (född 1945): "Magiker", kopparstick, Föreningen för Grafisk Konst 1985, tryckning utförd av konstnären, signerad och daterad Richard Årlin - 84, numrerad 83/320, bildmått ca 15x12, bildmått 37,5x28,5 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

oramat, i passepartout

Konst, Grafik, Tema

Richard Årlin kopparstick

Budhistorik

2021-05-22 kl 12:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.