HENCK WOGNUM oljemålning

917232

HENCK WOGNUM (1935-1991): "Vesper, eller vådan att sitta i en munkstol", signerad a tergo samt daterad 74, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 14x16 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

HENCK WOGNUM oljemålning

Budhistorik (21 bud)
7200392
7200383
7200388
7200383
1 700
7200381
1 600

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: