Oidentifierad konstnär arkitekritning av garderob

917226

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skisser, 2 st, föreställande garderober, akvarell på papper, otydligt signerade, daterade 1921, bildmått ca 22x17 cm

Ej examinerade ur ramar

Konst, Äldre måleri

Fack 95

Budhistorik (1 bud)

7199769
2021-05-22 10:15:55

2021-05-22 kl 10:18
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: