Lage Lindell

917224

LAGE LINDELL(1920-1980): komposition, signerad, numrerad 81/200, dagermått 45x35 cm

Löst blad med passepartout

Lage Lindell

Budhistorik

2021-05-22 kl 10:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.