Ture Sjölander Paul McCartney

917088

TURE SJÖLANDER (född 1937): Paul McCartney, etat I, signerad och numrerad Ture Sjölander 116/135, färglitografi, bladmått ca 68x83 cm

Ej examinerad ur ram

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Tavelvagn 2

Ture Sjölander Paul McCartney

Budhistorik (3 bud)

7181304
7184540
7181304

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: