Yves Saint Laurent skärp Chr Dior kuvertväska

916916

YVES SAINT LAURENT, skärp, flätat, rostfärgat, 1970/80-tal, längd 96 cm, CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, brunt skinn, spänne med bokstäverna CD vit- och gulmetall, invändigt märkt Christian Dior, Made in France, 25x17 cm

Väska med bruksslitage (märken)

Vintage Fashion

Monter 11

Budhistorik (3 bud)

7184459
7181035
7177797

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: