Severin Nilsson

916874

SEVERIN NILSON (1846-1918): Björkar med kor och hus i bakgrunden, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 65x88 cm

Smärre slitage.

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Severin Nilsson

Budhistorik (21 bud)
7184911
6 400
7184918
6 200
7184911
6 000
7184917
5 800
7184911
5 600

Slutpris SEK:
6 400
672 EUR, 832 USD
Utropspris SEK:
5 000