Oidentifierad konstnär

916869

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Bebyggt landskap, 2 akvareller, signerade, bildstorlekar 40 x 56 cm respektive 39 x 55,5 cm.

En ram saknar glas.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2021-05-22 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.