Barometer

916725

BAROMETER, 1900-tal, förgyllt samt bemålat trä, höjd ca 93 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

Nautica/Technica

Hylla 5

Barometer

Budhistorik (14 bud)
7198825
1 700
7198175
1 600
7198175
7197715
1 400
7197715

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK: