Vilhelm Bjerke Petersen litografier

916707

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (6) Kompositioner med kvinna, signerade Vilh. Bjerke Petersen, numrerade 56,87,89,90,91,92/350, litografier, bildyta ca 19x24 cm vardera

Gulnade

Budhistorik (1 bud)

7173094
2021-05-13 13:17:24

2021-05-17 kl 10:18
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: