Kandinsky färglitografi

916667

VASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: "Unanimity", färglitografi från 1969, ur Derrière le Miroir nr 179, monogramsignerad i trycket VK -39, synligt bilsmått ca 32x40 cm

Mittveck

Fack 34

Kandinsky färglitografi

Budhistorik (19 bud)
7184735
1 600
7183778
7184734
7183778
1 400
7183768
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: