Tyko Sallinen oljemålning

916618

TYKO SALLINEN (1879-1955): Landskap med stuga, signerad samt daterad Sallinen -24, akvarell 28x38 cm

Fack 16

Tyko Sallinen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

7174726
2021-05-13 22:39:58

2021-05-17 kl 10:36
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: