Servisdelar porslin

916616

SERVIS, 96 dlr, porslin, Karlskrona, bestående av: 18 tekoppar (höjd 6), 17 kaffekoppar (höjd 5), 23 mockakoppar (höjd 4,5), 18 större assietter (diameter 21), 18 mindre assietter (diameter 18), 2 kakfat (diameter 25), tekanna (höjd 22), kaffekanna (höjd 16), sockerskål, gräddkanna

Smärre nagg förekommer, lagning på ena kakfatet

Keramik/Porslin

Servisdelar porslin

Budhistorik (7 bud)
7185079
600
7184604
550
7181992
500
7184603
450
7181992

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK: