Keshan semiantik

916448

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 384x284 cm

smärre slitage, nytvättad

Mattor/Textilier

Mattor 6

Keshan semiantik

Budhistorik (24 bud)
7200370
6 000
7200365
5 800
7200340
5 600
7200337
5 400
7200316
5 200

Slutpris SEK:
6 000
630 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:
6 500