Soffgrupp Bröderna Andersson

916438

SOFFGRUPP 3 dlr, 1900-talets andra hälft, för Bröderna Andersson, bestående av soffa, fåtölj samt fotpall, betsat lövträ, stoppade och djuphäftad textil i grönt, plakettmärkt,

Smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 1

Soffgrupp Bröderna Andersson

Budhistorik

2021-05-21 kl 21:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.