Alain Berck-Vitz carborundumetsning

916426

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, carborundumetsning, signerad samt numrerad 91/95, ca 34x28 cm

Fack 18

Budhistorik (1 bud)

7184460
2021-05-17 00:02:53

2021-05-17 kl 11:02
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.