Utomhusbelysningar

916382

UTOMHUSBELYSNINGAR, 1 par, metall och plast, 1900-talets andra hälft, för montering på lyktstolpe, höjd ca 60, diameter ca 46 cm

Ej funktionstestade, funktion garanteras ej, bruksslitage

Belysning, Utelampor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Utomhusbelysningar

Budhistorik (1 bud)

7184878
2021-05-17 10:00:53

2021-05-17 kl 10:06
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.