Waldemar Sjölander oljemålning

916379

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Blomsterstilleben, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad, 62x42 cm.

Färgbortfall, repa.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
7189233
600
7200405
550
7189233
500
7197820
450
7189233

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. För information om transport kontakta info@transportbyran.se.