Orientmatta Grön Royal Kashan signerad

916347

ORIENTMATTA, Grön Royal Kashan, semiantik, signerad, ca 398x284 cm

Smärre slitage, smärre reparaturer förekommer, nytvättad

Mattor/Textilier

Mattor 1

Budhistorik (16 bud)
7184856
6 000
7183857
5 800
7184855
5 600
7183857
5 400
7184854
5 200

Slutpris SEK:
6 000
630 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:
6 000