Oidentifierad konstnär olja på duk

916331

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, stadsmotiv, signerad MS -34, ca 45x37 cm

Fack 51

Budhistorik (2 bud)

7184318
7170315

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.