Poul Hundevad hyllsystem

916229

POUL HUNDEVAD, hyllsystem, 4 dlr, Danmark, 1900-talets andra hälft, fanérad i jakaranda, underskåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan,
överhyllor med skjutdörrar i glas, höjd 195 cm, längd ca 216, djup ca 43 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg finns att hämta i Kundtjänst

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Poul Hundevad hyllsystem

Budhistorik (6 bud)
7184912
1 800
7184910
1 600
7184909
7184908
7184907

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: