Vladimir Stoces

916204

VLADIMIR STOCES (samtida), färgetsning, signerad och numrerad 11/30, motiv med manlig ängel i stenbyggnad, 33x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Vladimir Stoces

Budhistorik

2021-05-22 kl 10:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.