Stig Sjölund

916194

STIG SJÖLUND (född 1955); Utan titel, signerad och daterad a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik på fotografisk botten, 50 x 60,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Stig Sjölund

Budhistorik (2 bud)

7197499
500
7189124

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.